NSY- Return
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaede Kaguya

3 posters

Goto down

Kaede Kaguya Empty Kaede Kaguya

Příspěvek pro Kaede Kaguya Fri Nov 29, 2013 5:45 pm

Jméno: Kaede Kaguya
Pohlaví: Žena
Věk: 19
Vesnice: /
Hodnost: Nukennin
Sensei: / neznámí
Klan: Kaguya
Kekkei Genkai: Prokletá pečeť (možnost proměnit se v agresivní bestii, ve velikosti ocasatého démona. V tomhle módě odolávám proti taijutsu, moje chakra se zdvojnásobí taktéž i síla a rychlost.)
Shikotsu Myaku (doslova znamená plus mrtvých kostí, je kekkei genkai klanu Kaguya, která jim umožňovala děsivé schopnosti manipulace s jejich vlastní kostní strukturou. Měli volnou kontrolu nad buňkami, které způsobují růst kostí, to jim dovolovalo manipulovat s jejich kostmi podle jejich přání. Mohli si nechat vystoupit kosti z těla skrz jejich kůži, měli volnou kontrolu nad hustotou a mohli dokonce úplně regenerovat zničenou kost. Díky tomu byla jejich těla prakticky nezničitelná, jakýkoli bod na jejich těle se mohl stát tak ostrým jako oštěp, byla to téměř perfektní obrana.)
Povaha: Drsňačka, co se zbytečně neplete do něčeho, do čeho jí nic není. Samotářská, často v depresi, občas mluví sama se sebou, agresivní, nerada se nechává do něčeho nutit. Vyhledává tmavá místa, miluje svůj klid a na svoje pohodlí si nedá dopustit, pokud jí někdo vyruší, dokáže být výbušná, často zaútočí i bez toho, aby k tomu měla patřičný důvod.
Vzhled:
Kaede Kaguya Zm9
Podstata: Katon, Raiton, Suiton

Životopis: Kadea Kaguya, už i přitom jméně lidé radši navrhli jiné téma, nebo tohle jméno ignorovali. Zkrátka nikdo neví, kde jsem se já a moje rodina vzala, co všechno jsme prožili za bolest a jak jsme se stali vyděděnci.
Moje rodina byla jedna s mála, co dokázala lehce ovládat Shikotsu Myaku, tohle však nestačilo a chtěli víc, dozvědět se i ty největší tajemství klanu Kaguya a použít je pro své dobro.
Stali jsme se tak hrozbou nejen mezi svým klanem, ale i hrozbou pro celý shinobi svět.
Jakožto malá holka se mi dostávalo poměrně dost pozornosti, jelikož jsem byla jediné dítě mích rodičů. V genetice se mi dostalo těch nejlepších vlastností, co mojí rodiče vlastnili. Učenlivá po matce a silná po otci, s moji schopností učit se jsem již v tomhle věku chtěla být silnější, má touha po moci se stala mnou nejsilnější vlastností. Techniky jsem měla naučeny během pár dnů, stále jsem chtěla víc, nestačilo to. Po dalších 7 let jsem se stávala lepší a lepší, stále jsem zkoumala hranice mé síly, stala jsem se tak černou ovcí celé vesnice. S takovou hrozbou se Kage nechtěl zabývat, poslal tedy dva Shinobi, aby doručili jistý vzkaz a opuštění vesnice. Moje nenávist na tohle rozhodnutí udělala to, že během okamžiku byly oba shinobi mrtví. Nevěděla jsem co se mnou děje, ten pocit se mi velice zamlouval, bavilo mě způsobovat bolest druhým, trápit je, vyžívala jsem se v tom. To způsobilo, že se u nás ukázal i samotný Kage, který hned šel ke věci, ohledně vyhostění z vesnice. Rodiče dostaly na výběr, buď opustí vesnici, nebo se jim jednoduše „vymažou“ všechny techniky a budou sloužit pouze jako „hlídací četa“. Jakožto rodina co toužila po tom být za každou cenu ti nejlepší, zvolila možnost první, pod přísným dohledem jsme se dostali až za hranice Vesnice, kde jsme byly ponecháni přírodním živlům, nebyly jsme nic, neměly jsme nikoho, odkázaní jen sami na sebe. Při potulování po světě a vykrádání vesnic, pro kus jídla a čistého oblečení, jsme potkali plno Nukenninů s ochotou poslechnout si náš příběh. Já ale neměla čas jen tak sedět a okrádat vesnice, chtěla jsem být silnější, proto jsem se rozhodla v tomhle směru svou rodinu opustit a najít si někoho u koho zesílím a budu se moct pomstít těm co mi tak ublížili. Další 2 roky marného života, stráveného ve vyhnanství se moje čekání konečně oplatilo, našla jsem člověka, co se zabýval „S“ techniky a zakázanými techniky, kupodivu se mě hned ujal a začal učit všemu, co ve světě pochytil. Jméno mi neprozradil, ale bylo vidět, že kdysi to byl člověk, který toužil po všem, po čem teď já. Zlepšila jsem se nejen v suitou a raitonu, ale dokonce jsem se naučila i pár lékařských technik. Moje síla stoupala a touha po pomstě s ní. Jak tak roky plynuly, stala jsem se tou, čím jsem chtěla být silným ninjou s vynikajícími techniky. Po ukončení dvouletého tréninku jsem se rozhodla osamostatnit, žila jsem s okrádání vesnic a nájemného vraždění osob.
Možná vás teď zajímá, jak jsem přišla ke své prokleté pečeti, to je něco co mi ani mojí rodiče neřekli. Jak jsem řekla už na začátku, nikdo nevěděl, odkud jsme se vzali, ani co jsme do té doby, než jsme se ukázali ve vesnici dělali. Od jistého dne se pečeť stala mou součástí a já se během krátké doby naučila jí používat ke svému užitku.
Teď žiji někde mezi vámi, nevíte o mně, nevíte kdo jsem, ani čeho jsem schopná.
Klan Kaguya: Byl klan ninjů ze Země Vody. Všichni příslušníci tohoto klanu mají na čele nad obou očí červenou tečku. Ninjové z tohoto klanu uznávali jen brutální sílu, milovali boj, užívali si masakrování a nejpohodlněji se cítili na bojišti
Tento klan má vrozenou schopnost. Jméno této schopnosti je Shikotsu Myaku (plus mrtvých kostí). Síla Shikotsu Mayaku spočívá ve schopnosti uživatele manipulovat s vápníkem ve svém těle. Uživatel si může nechat narůst nové kosti, nebo i kosti ze svého těla vystřelovat.
Síla – 3,5/5
Chakra – 4/5
Rychlost – 4/5
Taijutsu – 4
Ninjutsu - 5
Genjutsu – 3 (schopnost ubránit se mu 3)

Kaede Kaguya
Kaede Kaguya

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 29. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Kaede Kaguya Empty Re: Kaede Kaguya

Příspěvek pro Kabute Hyuga Wed Jan 22, 2014 7:14 pm

POVOLENO
PS: nejsem admin takže to ber s rezervou
Kabute Hyuga
Kabute Hyuga
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 251
Join date : 21. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Kaede Kaguya Empty Re: Kaede Kaguya

Příspěvek pro Shiki Uchiha Fri Jan 24, 2014 9:57 pm

prokletá pečeť NE, nukenninové jsou plní
Shiki Uchiha
Shiki Uchiha
Nukennin
Nukennin

Poèet pøíspìvkù : 903
Join date : 20. 10. 13

https://nsy-return.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kaede Kaguya Empty Re: Kaede Kaguya

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru