Tadashi Namikaze

Goto down

Tadashi Namikaze

Příspěvek pro Tadashi Namikaze za Sun Oct 20, 2013 6:16 pm

Jméno : Tadashi Namikaze
pohlaví: Muž
Věk: 23
vesnice: Konohagakure no Sato
Hodnost: Hokage
Sensei: Nikdo
Klan: Namikaze
Kekkei Genkai: Hiraishin
Povaha: Snaživá, hodná (prostě povaha Don't give up)
Vzhled : viz. obrázek co si nastavim
Podstata: Raiton, Katon a Fuuton

Síla - 4
Chakra - 4
Rychlost - 5
Taijutsu - 3
Genjutsu - 1/1
Ninjutsu - 4
Životopis: Narodil jsem se v klanu Namikaze a jsem synovec Naruta Uzumaki... Moji rodiče byli Namikaze Usui a Hyuuga Ayame, právě po otcovi jsem zdědil Hiraishin, a po matce nic, nevim jestli to bylo štěstí že jsem nezdědil její Kekkei Genkai, ale byl jsem rád za tu rychlost, rychlost co mě udělala silným. Moje první technika byla Rasengan, i když nevím jak, tak mě to můj strýc naučil, a řekl mi, že ve mě vidí svého otce. Naučil mě všechny techniky rasenganu, chtěl mě naučit i Sennin mod... ale do té doby zemřel, v té době už neměl Bijuu a sepsal jsem s žábami smlouvu... naučil mě i Rasen Shuriken a řekl mi že k tomu nepotřebuju Sennin mod... protože je to sice silná technika... ale s Hiraishinem do té doby zmizím. To byly jeho jedny z nejposlednějších slov... potom už jsem jenom postupoval ke svému snu stát se hokagem. Ve svých 10 letech jsem se stal Chuuninem zase jenom díky Hiraishinu... v 13 jsem se stal Jouninem... velice silným Jouninem který potom za delší dobu měl svůj tým... tým 4, který tvořil Akio Suzume, Shisui Shizune a Kushina Kurama... z tímto týmem si rozuměl, a bral ho jako svojí druhou rodinu, furt je zval na jídlo... chodil s nimy na úspěšné mise a dokonce... je i učil svoje techniky... poté... když náhle už všichni z týmu byli připravení mít svoje týmy... zvolily Tadashiho vůdcem ANBU, a on s radostí tento post přijal a řekl si: O krok blíž k mému vysněnému postu... Tohle ho vyneslo konečně na jeho vrchol... stal se Hokagem... nikdy neměl potřebu být vystresovaný, byl to veselý a chytrý člověk který vedl svůj život dál a dál...
Tadashi Namikaze
Gennin
Gennin

Poèet pøíspìvkù : 73

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tadashi Namikaze

Příspěvek pro Shiki Uchiha za Sun Oct 20, 2013 6:54 pm

No tak normálně bych to nepovolil, ale udělám vyjímku Very Happy
POVOLENO
udělej si topicy v konoze... hokageho hrad, obytnou část a tréningovou část ti jdu hend udělat Very Happy
Shiki Uchiha
Nukennin
Nukennin

Poèet pøíspìvkù : 903

Zobrazit informace o autorovi http://nsy-return.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Tadashi Namikaze

Příspěvek pro Tadashi Namikaze za Sun Oct 20, 2013 6:55 pm

jo Very Happy
Tadashi Namikaze
Gennin
Gennin