Ikari Kobe

Goto down

Ikari Kobe

Příspěvek pro Ryuuzuka za Wed Nov 13, 2013 6:58 pm

Jméno :Ikari Kobe
pohlaví:muž
Věk:24
vesnice:Kirigakure
Hodnost:Anbu
Sensei:Hideaki Kobe,Kisa Kobe
Klan:Kobe
Kekkei Genkai:Manipulace se stínem,Manipulace s Vodou(životopis)
Povaha:Flegmatický,tajemný,plachý
Vzhled : viz obrázek
Podstata: Shido,Suiton,Raiton,Fuuton

Životopis: Ikari se narodil do rodiny až božsky uznávané rodiny Kobe. Byly to prakticky vůdci Mlžné vesnice,byly to Jashinisté a tehdy byl Jashin bůh všech Mlžných.Doba se změnila od doby vlády páté.A tehdejší Mizukage, Ikariho otec Hideaki Kobe.Vůdce klanu a také nejsilnější z nich vedl Mlžnou opět ve stopách Krvavé mlžné.Ikari jakožto nemanželský syn…neboť jeho otec byl záletník.Ikariho dětství bylo peklo…stejně jako celý jeho život.Neboť se narodil naprosto bez Hideakiho povědomí jeho matce.
Jiné děti se ho báli a dospělí taktéž…a to vše jen kvůli jeho Kekkei genkai.Tou je totiž Shado Sosa,ovládání stínů, které mu přineslo nejedno zadržení a mučení ninji z Mlžné.
Nakonec se dozvěděl že tohle všechno mučení měl na starosti sám šestý Mizukage,jeho otec Hideaki.
A to jen kvůli tomu že Ikari ve svých 6 letech zjistil že může manipulovat s vodou a i z jediné kapky vytvořit hotovou potopu.Avšak to nebylo všechno i jeho vlastní tělo se rozpadalo na kapky a mohlo se tak přemisťovat.Ale to se nelíbilo poněvadž to mohlo vést k jeho Kekkei genkai,přeměnit své tělo v páru a tak získávat výhody.A tak nechal Ikariho vážně pomalu až smrtelně zranit a ihned poté ho nechal odtáhnout na centrálu Anbu kde mu člen Yamanaka Inohoku vymazal paměť ale pouze tu část jež věděla o jeho manipulaci s vodou.
Ikari byl vypovězen z Kirigakure,ale bylo to pro něj to nejlepší protože začal nový život.Od mala byl velmi schopný šermíř pomalu se rovnal i prvnímu Samuraji,pánu meče Shiraku Kohorayowi.
Muži ze kterého se po smrti stal démon jež pronásledoval své odpůrce,posedáváním nevinných.
Jednou se tomu ale Mnichové šermířského tábora katana no Keiyu rozhodli učinit přítrž a Shiraka jednou provždy zastavit.A tak vzali tehdy jen 8 letého Ikariho a Shiraka do něj zapečetili.
Shirakova touha po svobodě byla ale zmařena , neboť Ikariho duše byla tak strašně poskvrněna že zde nebyla jediná emoce kterou by mohl využít ve svůj prospěch.Ikari se totiž narodil s emocionální poruchou,jako jedno z velmi mála dětí.Jediná radost v jeho životě byla jeho starší sestra Kisa. Nádherná dívka velmi zkušená šermířka a taky nejskvělejší sestra jakou mohl mít.
Od mala ho učila rozdíl mezi emocemi,neboť Ikari mezi nimi nerozeznával rozdíl.Kvůli tomu ho taky nenáviděli a báli se ho protože Ikarimu přišlo směšné když někdo zemřel a smutné když se vrátil k životu.Považovali ho za psychopata, a tím se taky postupem času stal.Toužil po krvi neboť ta jediná mu dávala hřejivý pocit na duši.
Po vyhoštění z vesnice už jí bohužel neviděl.A tím uhasla poslední Ikariho emoce,od té doby byl vraždící stroj kterému nezáleželo naprosto na ničem.Zabíjel a mučil nevinné s úsměvem na tváři a svou magickou katanou v dlani.Když mu bylo 12 odmaturoval na Ninja/šermíř akademii.Kde ho učili jak umění meče tak i techniky a ovládání chakry. Jediné co se snažili potlačit byla jeho kekkei genkai,neboť jim to přišlo jako nástroj ďábla.
Bohužel k jejich smůle našel Shiraku způsob jak prorazit Ikariho emocionální bariéru tím že přimíchal svou životní essenci do Ikariho Stínů a tak vstal z mrtvých nyní chrání Ikariho ze všech sil.
A důvod?...přišel mu stejný jako on sám,nemilosrdný zabiják bez špetky soucitu.
Ikari své umění stínů zdokonalil a tím se začal sám měnit na stín, a tím se blížil k jeho druhé kekkei genkai a tou je manipulace s vodou.
Když se mu začali vracet vzpomínky,postihla ho ukrutná touha po odplatě a tak se vydal zpět do Mlžné aby zde zabil Mizukageho a také Inohoku.Jenže Mizukage v té době již nežil a na jeho místo usedl prozatímní Mizukage.Ikarimu jemuž bylo v té době již 19 let,bez větších ovací brutálním způsobem zavraždil Inohoku a také Mizukageho,který s tím neměl nic společného ale byl poblíž.
Ikariho touha po zabíjení rostla až vyústila v hromadný masakr v malé vesničce poblíž Mlžné.Když tam dorazili ninjové Mlžné na pomoc,jediné co viděli byla ohromná a krvavá paseka uprostřed které stál Ikari s rudýma očima obalený černými žebry které hořeli.
Při tomto pohledu ztuhla ninjům krev v žilách.Co je ale ještě víc rozrušilo byl Ikariho psychopatický úsměv.
Ninji poté zabili jejich vlastní stíny,Ikari v ten moment sklonil katanu a pomalu odcházel.
Ve chvíli kdy vkročil špičkou své boty do údolí konce začalo ukrutně pršet,avšak Ikariho se nedotkla ani jediná kapka.Kapky se mu sami od sebe vyhýbali.Tehdy Ikari znovuobjevil svou Kekkei genkai.Vytvořil z deště obrovskou prudkou smršť která na místě roztrhala na kusy dívku která se tam akorát.Když slyšel Ikari její bolestný jekot něco se v něm probudilo.Staré emoce,které nyní získal zpět.A tím se stal plnohodnotným člověkem.Vrátil se zpět do Kirigakure a stal se Mizukagem aby jí vrátil na správnou cestu.


Síla -4
Chakra - 3.5
Rychlost - 3
Taijutsu -3
Genjutsu - 0/2.5
Ninjutsu - 3
Kenjutsu - 4
avatar
Ryuuzuka
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 13. 11. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ikari Kobe

Příspěvek pro Saishin za Wed Nov 13, 2013 7:08 pm

Jaj. Rovnou Povoleno Já jsem tu od technik xD

_________________
Techniky:
1.) Kuchiyose no Jutsu (Technika přivolání)
2.) Tendō (Přitažlivá a odpudivá síla)
3.) Gakidō ( Možnost absorbovat nekonečné množství chakry (čakry)
4.) Jigokudō (Král pekla)
5.) Shuradō (Robo nástroje)
6.) Ningendō (Vytahování duše z těla)
7.) Kuchiyose: GEDO Mazo ( přivolání démonické sochy)
8.) Tengai Shinsei ( Nebezká prekážka – Třesoucí se hvězda)
9.) Chibaku Tensei (Devastace planet)
10.) Mazo ne Kusari ( Řetězy démonické sochy)
11.) GEDO: Rinne Tensei no Jutsu (Vnější cesta – Znovuzrození)
avatar
Saishin
Mnich
Mnich

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 21. 10. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ikari Kobe

Příspěvek pro Shiki Uchiha za Wed Nov 13, 2013 10:23 pm

stíny nepovolím a ovládání vody (jeslti to myslíš bez technik tak taky ne...) a čti co se tu dělo mizukage nebyl hideaki ale úplně někdo jinej takže prosím edit
avatar
Shiki Uchiha
Nukennin
Nukennin

Poèet pøíspìvkù : 903
Join date : 20. 10. 13

Zobrazit informace o autorovi http://nsy-return.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Ikari Kobe

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru