Haiiro no Kaze-techniky

Goto down

Haiiro no Kaze-techniky

Příspěvek pro Haiiro no Kaze za Wed Nov 06, 2013 8:21 pm

San:
Fushoku ha (Žravá čepel)- kyselina, která vzejde z mé ruky se utvaruje do podoby čepele, která neřeže,nýbrž leptá a je jaksi ,,tekutá"

Sasu sukōpionzu(Štíři bodec)- z ruky mi vyjede štíři bodec plný jedu (kyseliny)

San sasori(Kyselinový štír)- vyvolán štíra tvořeného kyselinou, jež mi bude chvíli pomáhat v boji. Po tomto úkonu budu velice vyčerpaný.

Genzai no shakunetsu(Spalující proud)- proud kyseliny vyvržený z mých úst. Tady asi není dál co vysvětlovat.

San roketto(Kyselinová raketa)- kyselina vyvržená z mojí dlaně naplní raketu do mojí zbraně z části kyselinou, která se při dopadu rozplizne do všech stran

San bakudan(Kyselinová nálož)- kyselina vyvržená z mojí dlaně naplní můj granát z části kyselinou, která se po dopadu rozplizne do všech stran

Garasu fushoku-sei no dātsu - ( společná technika s Danem)Skleněné žíravé šipky (Dan se postaví proti nepříteli, já trochu bokem před něj, on udělá spoustu malých skleněných jehel a já vychrlím kyselinu, šipky prolétnou a tekutina na nich zůstane)
Kinjutsu:
Hottobaburu(Žahavá bublina)- ze země nabobtná velká bublina, ze které se vyřine hromada kyseliny, která zatopí blízké okolí (supernamáhavé a vysilující)

Garasu fushoku dai shuriken -(společná technika s Danem) Skleněný žíravý velký shuriken ( techniku vyvoláme unisono, dáme ruce k době, udělá dutý shuriken, já ho naplním kyselinou. je cca 3x3 metry a při dopadu se roztříští)

Sansei ame(Kyselý déšť)- z úst vychrlím do vzduchu velké množství kyseliny, která v podobě kapek začne padat k zemi jako kyselý déšť a leptat na co narazí (supernamáhavé)

Raiton:
Burū· sutorīku(Modrý blesk)- krátký výboj modrého blesku vycházejícího z mého zápěstí
Doton:
Chīsana kurētā(Malý kráter)- Vytvoří pod nepřítelem malý kráter, což ho může zdržet, ale nijak mu neublíží
Suiton:
Kuriareiku(Průzračné jezírko)- vytvoří malé jezírko s pitnou vodou
Haiiro no Kaze
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 119

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Haiiro no Kaze-techniky

Příspěvek pro Saishin za Tue Nov 12, 2013 4:26 pm

Povoleno a ještě. Doufám, že toto KG má nějaké nevýhody, aby si nám tu všechny hráče nerozpustil Very Happy Very Happy

3.) Gakidō ( Možnost absorbovat nekonečné množství chakry (čakry)
4.) Jigokudō (Král pekla)
5.) Shuradō (Robo nástroje)
6.) Ningendō (Vytahování duše z těla)
7.) Kuchiyose: GEDO Mazo ( přivolání démonické sochy)
8.) Tengai Shinsei ( Nebezká prekážka – Třesoucí se hvězda)
9.) Chibaku Tensei (Devastace planet)
10.) Mazo ne Kusari ( Řetězy démonické sochy)
11.) GEDO: Rinne Tensei no Jutsu (Vnější cesta – Znovuzrození)
Saishin
Mnich
Mnich

Poèet pøíspìvkù : 156

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Haiiro no Kaze-techniky

Příspěvek pro Haiiro no Kaze za Tue Nov 12, 2013 4:33 pm

Jasně, dehydratuje člověka Wink
Haiiro no Kaze
Jounin
Jounin