Kokushibyō Neromi

Goto down

Kokushibyō Neromi

Příspěvek pro Neromi za Wed Nov 06, 2013 6:11 pm

Jméno : Kokushibyō Neromi
pohlavý : muž
Věk : 26
Vesnice : Suiren
Hodnost : Jounin
Sensei : Děda
Klan : Kokushibyō (více na konci textu)
Kekkei Genkai : žádná (Kekkei Genkai nemám kvůli zapečetěnému Kyuubimu ve mě)
Povaha : Přátelský (přátelé a děda jsou pro něj jedinou rodinou co má) ,avšak trochu nedůvěřivý ,spíše samotářský ,velmi inteligentní ,rychle se přizpůsobuje situaci ,chová nenávist k podlým vrahům ,nikdy by nezabil slabšího a je tolerantní.
Vzhled : viz. můj avatar.
Podstata : Fuuton ,Katon

Vyrůstal jsem jedné malé vesnici nedaleko skryté Listové.Pro naši vesnici bylo docela běžné ,že jsme byli přepadáváni různými bandity a nunkeniny. Nikdy jsme se ani nezkoušely bránit ,protože by akorát někoho z nás zabili. Avšak jednou přišel můj otec (myslel jsem si ,že můj pravý ,ale nebyl. Více o mém otci bude v popisu klanu na vysvětlenou.) s návrhem ,že by jsme se měli začít bránit .A tak se sestavila obrana vesnice z těch pár chlapů ,co se uměli bít. Brzy na to se znovu objevili banditi a naši provizorní milici lehce rozprášili a můj otec padl (v té době mi bylo 12). Po tomto incidentu jsem se rozhodl ,že nastoupím do shinobi akademie s úmyslem co nejvíce zesílit ,abych byl schopný obránit svou rodinu.
 Uplynul celý rok tvrdé práce na mých schopnostech podle učitelů jsem byl docela schopný.Takhle jsem se jednou vracel domů a cestou zahlédl na obzoru kouř.Bylo mi hned jasné co se zřejmě stalo ... nunkeninové znovu zaútočili. S hrůzou jsem se rychle rozeběhl domů a doufal ,že se nic nestalo matce. Nechtěl jsem znovu přijít o někoho koho mám rád.
 Již při vchodu do vesnice bylo vidět ,že většina vesnice je v plamenech a na zemi leželo spoustu mrtvých těl.Když jsem se dostal k mému domu ,tak mě polila hrůza.Moje matka ležela v kaluži krve na podlaze. Přiběhl jsem k ní a snažil se jí vzbudit ... marně ,bla mrtvá. Mezitím se jeden z nunkeninů ze zadu ke mě dostal ,kopl mě do žeber ,kolenem si na mě klekl a začal mi nožem zohavovat obličej. Ta fyzická bolest mi nevadila , nejvíce mne tížila bolest ze ztráty matky. Již jsem byl smířený se smrtí a tak jsem jen zavřel oči a čekal na osudnou ránu .Ale najednou byla slyšet dutá rána a poté někdo na mě promluvil. Otevřel jsem oči a uviděl jsem písečného shinobiho mohlo mu být tak 14 - 15 (byl to Haiiro no Kaze). Poté jsem upadl do spánku. Poté jsem byl probuzen na lůžku v nemocnici ve skryté Listové. Nikdy jsem neměl sílu se vrátit na místo mého bývalého domova a tak jsem nový domov nalezl v Listové. Pracoval jsem pro Listovou většinou jako agent.Též jsem se účastnil pár záškodnických akcí ,prostě jsem dělal vše ,čím bych mohl pomoci Listové ,aby byli její obyvatelé v bezpečí.Takto jsem pracoval pro Listovou 4 roky (od 19 do 23 let).Poté jsem obržel dopis od neznámého člověka na ulici ,abych se co nejdříve dostavil do pevnosti Tamashī. Slyšl jsem již něco málo o této pevnosti klanu Kokushibyō ,ale pro všechny bylo toto místo moc temné a nechtěli o tom se mnou mluvit.
 I kdyby to byla nějaká past a chtěl mě někdo zabít ,tak jsem neměl co ztratit a tak jsem se vydal na toto místo. Zde na mě čekalo asi pět lidí ,ale nejvíce mne zmátlo ,že nejstarší člen této skupiny mě označil jako svého vnuka ( jako malému mi matka říkala ,že můj děda zemřel při válečném střetu a navíc jsem nevěděl o mém původu nic). Tato skupina mne dovedla k té pevnosti a řekli ,že mě vítají doma. Z toho jsem byl ještě více zmatený. ten nejstarší pochopil ,že vůbec netuším ,o čem mluví a tak mi začal vyprávět o mém původu. Zde jsem se dozvěděl ,že můj otec (pravý) zemřel ještě před mým narozením ve válce s jedním klanem. A navíc náš klan byl v ohrožení ,protože válku začali prohrávat a tak tedy mou matku ,která mne čekala poslali co nejdál (do vesnice Suiren). Zde si mysleli ,že bude v bezpečí a já až vyrostu obnovím náš klan. Válka mezi klany nakonec ukončila Listová vynucením míru mezi nimi ,protože jejich spor ohrožoval spousty nevinných vesnic v okolí. Poté jsem se dozvěděl ,že se mojí matku náš klan pokusil varovat před hrozícím nebezpečím (nepřátelský klan se s mírem jen tak nechtěl smířit ,ale otevřenou válku nemohl již kvůli Listové dovolit a tak si najal skupinu nunkeninů ,aby se aspoň mě a mé matky zbavili) ,ale nepodařilo se.
 Poté jsem další dva roky strávil u mého dědy ,který mě trénoval v bojovém stylu našeho klanu.
 Po plném ovládnutí Kekkei Genkai jsem se vrátil do skryté Listové a znovu nastoupil do služby. Po půl roce služby a dalšího tvrdého tréninku jsem se rozhodl požádat o svěření Kurami (Kyuubi) do mé péče.Zbylého půl roku jsem pod přísným dohledem podstupoval různé zkoušky. Nakonec Listová usoudila ,že jsem vhodným Jinchuurikim.

Kokushibyō : Je to klan založen jedním členem klanu Uzumaki a jednoho člena klanu Kurama. Při tomto smícháni klanů vznikl nový Kekkei Genkai (svůj Kekkei Genkai jsem ztratil ,při zapečetění Kyuubiho do mého těla). Tento klan má celkem málo členů a proto má celkem problémy ,pokud mu někdo vyhlásí válku ,ale zatím vždy našel pomoc ve skryté Listové a doufá ,že to tak bude navždy. Samozřejmě tento klan má i své specifické techniky ,které dokážou jen členové klanu a samozřejmě jako Kekkei Genkai i tyto techniky jsou založeny na stínech a díky klanu Kurama i iluzích.

Síla : 4
Chakra : 5
Rychlost : 4
Taijutsu : 3
Genjutsu 3,5
Ninjutsu : 5

Naposledy upravil Neromi dne Mon Nov 11, 2013 7:53 pm, celkově upraveno 10 krát
Neromi
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 226

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kokushibyō Neromi

Příspěvek pro Shiki Uchiha za Wed Nov 06, 2013 7:27 pm

tak... nevím co je to za vesnici Very Happy a schování ve stinu si dej nějaké omezení.. třeba 2-3 posty nebo tak, ne každý si uvědomí že stačí použít světlo k odhalení
Shiki Uchiha
Nukennin
Nukennin

Poèet pøíspìvkù : 903

Zobrazit informace o autorovi http://nsy-return.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Kokushibyō Neromi

Příspěvek pro Neromi za Wed Nov 06, 2013 7:31 pm

Dobrá ještě na tom omezení zapracuju
Neromi
Hokage
Hokage