Haiiro no Kaze

Goto down

Haiiro no Kaze

Příspěvek pro Haiiro no Kaze za Tue Nov 05, 2013 3:54 pm

Jméno:Haiiro no Kaze
Pohlaví:muž
Věk:19
Vesnice:Skrytá písečná
Hodnost:jounin
Sensei:Yaketa Akuno
Klan:v žádném není
Kekkei Genkai:San(kyselina)- menší proud zelené kyseliny,jež leptá, co jí stojí v cestě. Kyselina leptá zeminu, lidskou kůži, dřevo a měkkčí horniny, avšak sklo rozpustit nedokáže. Též neleptá většinu ušlechtilých kovů nebo tvrdší kameny(např. čedičovou skálu nerozleptá). Aby mohl být proud vymrštěn, musí být vlhko. Pokud není, využije vodu v člověku, který se jej snaží vymrštit. Takový člověk by se měl, až se naskytne příležitost napít, jinak hrozí dehydratace. Haiiro no Kaze je proti kyselině imunní
Povaha:Inteligentní, avšak trochu šílený. Spíše samotářský typ, je obezřetný a do své blízkosti pouští pouze lidi, které již nějakou dobu zná. Nedůvěřivý, avšak vstřícný a milý k lidem, které si oblíbí. Má slabost pro pavoukovce.
Vzhled:Delší hnědo-blonďaté vlasy, modrozelené oči, štíhlá postava, menší nos, úzké rty, špičatější brada. Miluje svůj červený, oranžově podšitý plášť s vyšitým obrysem černého škorpióna. Nosí ho prakticky všude. Kolem těla se mu obepíná béžová vesta s různými kapsami a většími ledvinkami u pasu, v nichž nosí svou milovanou pyrotechniku. Přes záda má většinou přehozenou asi metr dlouhou, dutou tyč, na jednom konci ukončenou lopatovitou pažbou.
Podstata:Raiton,suiton,doton

Životopis: Vyrůstal ve skryté písečné vesnici. Už jako malý kluk jevil zájem o pyrotechniku, jako jsou rakety a petardy a pokoušel se je vylepšovat, vinou čeho má dodnes menší spáleninu na levém předloktí. Jelikož byli v jednom týmu, stali se velice dobrými přáteli s Kuroisuniu no Danem. Společně s nim ho učil Yaketa Akuno. Vždy to byl outsider s jedním přítelem, ale jednoho dne už to tak trochu přehnal. Ve čtrnácti letech už ho jeho vesnice nemohla vystát, kvůli nevydařenému experimentu s malou bombou, při kterém vyhodil do vzduchu jeden dům. Zbalil si své věci a odešel z vesnice. Bloudil po světě, hledal zkušenosti a příležitostně vyučoval ve školách. Stále pracoval na vývoji své rakety metací zbraně, až se mu jednou v šestnácti letech podařilo vyrobit prototyp, který nosí stále sebou. Jde o přibližně metr dlouhou kovovou tyč, zakončenou lopatovitou dřevěnou pažbou. Láduje se asi 20 centimetrů dlouhými raketami. Avšak zbrań není nijak dokonalá. Detonace jedné střely trvá přibližně 6 sekund a znovunabití další asi 5 sekund. Proto na jeden výstřel počítejme přibližně 12 sekund. Jedna raketa dokáže spolehlivě udělat díru do zdi průměrného domu. Nosí s sebou také granáty, ale směs uvnitř nich je vysoce nestabilní, takže se dost často stává, že vybuchne o něco dříve, než zamýšlel. Směs je také velice drahá, takže má po ruce většinou tak 3-4 granáty. V osmnácti letech se vrátil do své vesnice, kde ho nijak vřele nepřivítali, ale přátelství s Danem přetrvalo. Stále zůstává outsiderem a podivínem, avšak místní už si ho tolik nevšímají a berou ho jako normálního obyvatele vesnice. Má slabost pro hezkou dívčí tvář a pavoukovce. Všude s sebou tahá svého mazlíčka- černého štíra, u sebe doma chová asi 7 druhů štírů, avšak tento je jeho nejmilejší. Rád se koupe a miluje ryby a mořské plody.

Taijutsu: 3
Genjutsu: 1/3
Chakra: 2,5
Síla: 3
Ninjutsu 3,5
Rychlost: 2,5
avatar
Haiiro no Kaze
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 04. 11. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Haiiro no Kaze

Příspěvek pro Shiki Uchiha za Wed Nov 06, 2013 7:30 pm

POVOLENO doplň si obrázek psotavičky
avatar
Shiki Uchiha
Nukennin
Nukennin

Poèet pøíspìvkù : 903
Join date : 20. 10. 13

Zobrazit informace o autorovi http://nsy-return.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru