Omori Hyuga

Goto down

Omori Hyuga

Příspěvek pro Omori Hyuga za Sun Nov 17, 2013 4:07 pm

Jméno :Omori Hyuga
pohlaví:Muž
Věk:19
vesnice:Listová Síla:3
Hodnost:Jouninn Chakra:3
Sensei:Neprozradím  Rychlost:4
Klan:Hyuga Taijutsu:4
Kekkei Genkai:Byakugan Genjutsu:2
Povaha:Vznětlivý/kamarádský Ninjutsu:3
Vzhled : Dlouhé černohnědé vlasy bílé oči výška 175 važím 55 Kg
Podstata:Dotton/Raiton

Životopis:
Narodil jsem se do vznešené rodiny Hyuga známé ve všech vesnicích.Moje matka zemřela při porodu a otec,když mi byli 4 roky oběsil se ve stodole.Dostal jsem strach že za smrt mého otce může někdo jiný než on sám a proto jsem utekl z listové vesnice.Když už jsem nemohl dál pokračovat a došel jsem až na dno svých sil.Lidé kolem mne chodily jako kdybych byl vzduch,až si mně všimla jedna mladá krásná paní jménem Sarabi Hyuga.Byla to moc hodná žena která byla laskavá ochotná a nikomu nepřála nic zlého.V 5 letech když už jsem se trochu probral co se stalo mi řekla že mám vzácný dar dědící se v klanu Hyuga.Začala mně trénovat (protože byla také z klanu Hyuga a zdál jsem se jí roztomilý a kurážný) a ve svých 6 letech jsem umněl plně využívat Byakugan sním jsem se také dokázal koncetrovat čakru a dle libosti ji uvolnovat.Jednoho dne jsme si tak vyrazily do lesa nasbírat nějaké houby k obědu,když už jsem měl plný košík uslyšel jsem výkřik.Rychle jsem vyběhl za zvukem výkřiku a uviděl jsem svoji Matku v kaluži krve.Ze stínu u stromu vylezl podivuhodný muž neviděl jsem mu sice do tváře ale jeho oči nikdy nezapomenu.Začali se točit myslel jsem že se mi roskočí lebka když na mně ten tajemný muž požil Tsuikomi.Ano byl to uživatel Sharinganu.Přibližně po těch třech dnech jsem se probral a uviděl mrtvolu své matky a proto jsem začal jít cestou nenávisti na které mám vyvraždit celý klan Uchiha a pomstít tak svou matku která pro mně tak moc znamenala.Odešel jsem do hor na 7 let abych našel největšího mistra co kdy byl v Hyuga klanu.Po ukončení tréningu jsem se vrátil do své rodné listové vesnice kde jsem hledal uspokojení u své babičky a dědečka Hyugovy.Začal jsem plnit normální mise typu B C ,ale přesto všechno jsem nezapomněl na svoji pomstu posledním dvoum uchihům kteří sídlí ve stejné  vesnici jako já(kupodivu).A tak dál žiju pro pomstu klanu uchiha který mi vzal vše co jsem kdy miloval.Po složení základních skoušek v listové jsem se ůkázal jako talentovaný (vše co jsem se mohl naučit mi předal můj mist z hor na kusech pergamenů (každý se otevře teprv tehdy když dosáhnu správného věku) -svitků):Můj věk je 18 let-Mé jméno je Omori-hyuga :Můj sen ? Vyvraždit rod Uchihů

Naposledy upravil Omori Hyuga dne Sun Nov 17, 2013 5:18 pm, celkově upraveno 2 krát

Omori Hyuga
Chunnin
Chunnin

Poèet pøíspìvkù : 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Omori Hyuga

Příspěvek pro Shiki Uchiha za Sun Nov 17, 2013 5:09 pm

já jen že uchihové jsou 2 a to poslední.. jeden je nukkenin a to jsem já... druhej je killari a ta sídlí v konoze takže sídlo je v konoze
Shiki Uchiha
Nukennin
Nukennin

Poèet pøíspìvkù : 903

Zobrazit informace o autorovi http://nsy-return.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Omori Hyuga za Sun Nov 17, 2013 5:10 pm

a co mám jako dělat to mám jako celé přepsat nebo co třeba se to stalo ještě když byl klan kompletní

Omori Hyuga
Chunnin
Chunnin

Poèet pøíspìvkù : 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Shiki Uchiha za Sun Nov 17, 2013 5:20 pm

klan uchiha sídlí pořád v konoze Very Happy
Shiki Uchiha
Nukennin
Nukennin